Osoby prowadzące działalność gospodarczą na co dzień spotykają się na licznych płaszczyznach z różnorodnymi problemami natury prawnej. Mnogość przepisów, wielokrotnie brak ich przejrzystości skutkuje tym, że podjęcie wydawać by się mogło prostej inicjatywy, okazuje się być wielce skomplikowane. Tym samym, konsultacja z adwokatem, posiadającym gruntowne przygotowanie teoretyczne jak i ja praktyczne, umożliwia właściwe rozwiązanie danej sytuacji, a niejednokrotnie zapobiega konieczności ponoszenia zbędnych kosztów, będących konsekwencją błędnej, samodzielnej analizy.

Celem świadczonych przez naszą Kancelarię usług jest kompleksowe doradztwo prawne dla firm i spółek. Świadczymy usługi doradcze z zakresu szeroko pojmowanego prawa gospodarczego i handlowego, prawa cywilnego, prawa pracy, zagadnień podatkowych oraz innych dziedzin związanych z działalnością gospodarczą naszych Klientów. Wysoka jakość naszych usług to efekt kwalifikacji merytorycznych prawników oraz doświadczenia.

Kierujemy się profesjonalizmem i należytym poczuciem etyki zawodowej. Poszukujemy rozwiązań najlepiej odpowiadających wymaganiom oraz sytuacji naszych Klientów. Zapewniamy rzetelną pomoc i wparcie od pierwszego spotkania do zakończenia sprawy. Gwarantujemy poufność i zachowanie tajemnicy. Profesjonalne doradztwo naszego zespołu jest środkiem pomagającym wypracować rozwiązania odpowiadające oczekiwaniom Klientów.

W ramach doradztwa prawnego oferujemy zarówno prowadzenie sprawy połączone z reprezentacją przed Sądem, jak również jednorazowe porady prawne.

Doświadczenie, posiadana wiedza, sposób pracy oraz nabyte doświadczenie pozwalają kancelarii adwokackiej Kamili Łukowicz doradzać w sprawach bieżących oraz przy realizacji złożonych prawnie, podatkowo i ekonomicznie przedsięwzięć gospodarczych.