KANCELARIA ADWOKACKA Z WROCŁAWIA

Prosimy wypełnić poniższy formularz i krótko opisać kwestię, w której możemy pomóc.
Nasz adwokat skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub mailowo tak szybko, jak to będzie możliwe.
Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00.

  Jesteśmy dostępni również pod numerem telefonu:

  Kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa karnego i szeroko pojętego prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego. Ponadto wspomagamy pod kątem prawnym przedsiębiorców w prowadzeniu ich działalności, oferując stałą współpracę w ramach obsługi prawnej lub doradztwo w sprawach bieżących.

  Nasze usługi obejmują zarówno reprezentację przez sądami i urzędami, jak i w relacjach z kontrahentami lub sporach dotyczących spraw rodzinnych, majątkowych i innych wymagających wiedzy prawniczej. Usługa reprezentacji przed sądem obejmuje nie tylko sporządzanie pism procesowych i udział w rozprawach, ale także bieżące doradztwo i pomoc w wyborze najbardziej dogodnego kierunku postępowania.

  Jeżeli istnieje możliwość ugodowego zakończenia sprawy, bez przeprowadzania postępowania sądowego, pomagamy przeprowadzić negocjacje, które pomogą stronom ustalić najlepsze rozwiązanie sporu. Przykładowo reprezentujemy Klientów w rodzinnych i sąsiedzkich sprawach majątkowych lub dotyczących relacji o charakterze biznesowym, gdy zachodzi konieczność negocjowania zawieranych kontraktów lub sposób ich wykonywania, wyegzekwowania należności.

  Zdajemy sobie sprawę ze stresu i niepewności, które towarzyszą naszym Klientom w trakcie toczących się postępowań, dlatego w trakcie współpracy staramy się zapewnić jak najlepszą komunikację i w sposób przystępny wytłumaczyć wszelkie aspekty prowadzonych spraw.

  Przepisy prawa bywają skomplikowane, tak samo jak sytuacje, w których znajdują się nasi Klienci. Doradzamy więc, jakie rozwiązanie będzie najskuteczniejsze nie tylko z prawnego, ale także praktycznego punktu widzenia. Ponieważ prawo ulega częstym zmianom, stale aktualizujemy także swoją wiedzę, aby zapewnić wysoki standard i profesjonalizm świadczonych usług.

  Przy wykonywaniu naszej pracy skupiamy się przede wszystkim na indywidualnym podejściu do sprawy, co w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem pomaga nam znaleźć najlepsze rozwiązanie w konkretnej sytuacji.